KONST / Litografier / Färglitografi 14886387
nr 1488 6387
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stilleben med ägg. Signerad, numrerad 13/20. Färglitografi, bildmått: 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:39:52
1/9 16:02:14